Kategoriler

Toplam 46 blog | 4. Sayfa
Süblimasyon Yazıcı Tavsiye
23.05.2018
Süblimasyon yazıcı nedir? dendiğin de sanki diğer yazıcılardan farklıymış gibi bir izlenim veriyor farkı içindeki mürekkebidir aslında.

Süblimasyon baskı ürünlerine baskı yapması için uygun olan yazıcı ve ekipmanlara süblimasyon yazıcı sistemleri deriz biz. Bu yazımız da hangi yazıcıları tavsiye ediyoruz onu anlatıyoruz iyi seğirler.
Pamuk Üzerine Dijital Baskı
22.05.2018
Dijital baskı pamuklu kumaşlara ve tişörtlere yastıklara da olur, ama dijital dendiğinde ülkemizde direkt kumaşın üzerine basılan baskı çeşidi olarak algılanmaktadır. Oysa süblimasyon da bir dijital baskı çeşididir.
Pamuklu Kumaşa Baskı
22.05.2018
Pamuk kumaşa dijital baskı yapan firmalar arasında bizim firmamız da vardır. Siz değerli müşterilerimize tişört baskı ve pamuklu ürünlere baskı hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Bu açmış olduğumuz süblimasyon kursumuzu da sizin merak ettiğiniz sorularla doldurmaya çalışıyoruz.
Pamuklu Kumaşa Süblime Baskı
22.05.2018
Süblimasyon boyalar yüzde yüz pamuk tişörtlere baskı yapmıyor maalesef ama bazen yardımcı maddelerle bu baskılar oluyor. Mesela pamuklu transfer baskı kağıtları ile bu baskılar oluyor, hatta varak altın gümüş baskılar bile yapılabiliyor bu transfer kağıtları ile.
Sublimasyon Renk Ayarları
21.05.2018
Sublimasyon renk ayarları genel olarak adobe rgb olmalıdır zaten videomuz da da renk ayarlarının ekranda gözüktüğü gibi nasıl çıkar o anlatılmaktadır.

Yazıcınızın renk ayarları resim ve grafiği masa üzerine kaydettikten sonra yazdırmanız la oturmaktadır.
Epson L1800 Renk Ayarları
21.05.2018
Epson L1800 Renk Ayarları yazıcı renk ayarlarının bu yazımızda nasıl yapılacağını anlattık. Siz değerli süblimasyon baskıcılarına daha iyi bilgiler vermek için çalışıyoruz. Biliyorsunuz ki artık hediyelik kişiye özel hediyeler her şehir ve ilçede daha hızlı ve kaliteli bu işi geliştirmek için videolarımızı sayfamızda bulabilirsiniz.
Sublimasyon 3D Otomatik Transfer Baskı Makinesi ST-420
21.05.2018
3D Sublimasyon Baskı Makinesi
Piston sistemi ile tüm ürünlere rahatlıkla baskı yapabilirsiniz
6 adet sublimasyon kupaya kadar ve 4 adet telefon kapağına kadar aynı anda baskı yapabilme imkanı vardır.
3D Süblimasyon Baskı Makinası Yorumları
21.05.2018
Süblimasyon piyasasının en yeni makinesi olarak geçiyor ve 3d baskı sistemlerinin en yenisi kalitelisi 3d baskı makinesi ama otomatik 3d baskı makinası olarak ta adı geçiyor. Dilerseniz makinanın nasıl çalıştığını görelim hep beraber.
Silikon Yastık Fiyatları
21.05.2018
Silikon yastık fiyatları ve çeşitlerini internet sitemizde bulabilirsiniz. En kaliteli ürünler ve süblimasyon kalpli kare yastıklar burada forum blog yazıları ve videoları ile beraber.
Fotoğraf Baskılı Yastık Kapıda Ödeme
21.05.2018
Yastığa fotoğraf baskısı fiyatları bir çok yerde standarttır 20,00 TL ile 65,00 TL arasındadır kalite ve büyüklük mekan ve satıldığı yerlere göre bu değişiklik gösterebilir.

Kişiye özel yastık tasarlayıp satmak pazarlamak isteyenler genelde bizim ürünlerimizi kullanabilir yüksek kâr bırakan işler arasında bu süblimasyon yastık kalpli baskıları örnek gösterebiliriz.