Kategoriler
Ütü Baskısı Yapılabilen Transfer Kağıdı

Ütü Baskısı Yapılabilen Transfer Kağıdı

31.05.2018
Kodak pamuklu kumaş uyumlu transfer baskı kağıtları hem transfer süblimasyon mürekkebi hem de normal yazıcı mürekkebi ile baskı almanıza olanak sağlar.

Kodak pamuklu kumaş uyumlu transfer baskı kağıtları hem transfer süblimasyon mürekkebi hem de normal yazıcı mürekkebi ile baskı almanıza olanak sağlar.

Kullandığınız inkjet normal mürekkepli yazıcı ile baskı alabilir, ısı presi yada ütü ile kolaylıkla baskıyı transfer edebilirsiniz. Polyester kumaş baskılardan çok daha yüksek çözünürlüklü ve uygulanan yüzeyde plastik görünümlü kaliteli baskı oluşturur.

% 100 pamuklu t-shirtlerinizde ekonomik ve kolay baskı özgürlüğünü yaşayın. Kodak pamuklu kumaş transfer kağıtları ile alınan baskılar yıkamaya karşı oldukça dirençlidir !

Ürün Özellikleri:

Kağıt Türü : Açık renk pamuklu yüzey uyumlu KODAK Transfer Baskı Kağıdı

Kağıt Boyutu : A4

Paket Adedi : 5 Yaprak

NOT: Lazer yazıcılar da kullanılmaz. Bütün mürekkepli yazıcılara uyumludur.

Transfer kağıdına baskı yani çıktı alırken ters ayna görüntüsü alınır sadece beyaz ve çok açık renklere baskı yapılır.

Eğer ütü ile baskı yapılacaksa ütüyü buharsız ayarında maxsimum sıcaklıkta ayarlayıp düz bir zemin üzerinde  (mermer gibi), ütüyü en az 2 dakika kağıdın üzerin de gezdirerek baskı yapılır.  

Kağıt erimeye yani kumaşa yapışmaya başlayınca hemen sııcakken çıkarılır eğer baskı sıcakken çıkmazsa tişörte yapışır mutlaka sıcakken çıkartınız.

Pres ütüye uyumludur ve tişört baskı makinelerinde kullanabilirsiniz 200 derecede 60 saniye 4 bar basınçla.